Nyhet
Hübsch Elements Vaser Amber (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa vaser är tillverkade av glas och kommer i ett set med tre olika storlekar. Deras varma bärnstensfärg och form ger vaserna ett naturligt och tidlöst utseende, vilket ger dig gott om stylingmöjligheter. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 180904 |
| EAN | 5712772069882 |
| Mått | 797B x 131820H x 121612L cm |
| Höjd | 131x820 cm |
| Bredd | 797 cm |
| Djup | 121612 cm |
| Vikt | 0.301 kg |