Nyhet
Hübsch Fuyu Vaser Orange (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Mjuk i tonen, djärv i formen. Fuyu-vaserna i varmt orange glas ger skulptural elegans och en känsla av lek till vilket rum som helst. Deras texturerade ytor fångar ljuset i mjuka krusningar, vilket skapar tysta reflektioner som skiftar under dagen. Oavsett om de är samlade eller stylade ensamma, har dessa organiskt formade vaser närvaro – med eller utan blommor. Omtänksamt tillverkade och fulla av karaktär, är de en hyllning till form, känsla och solig enkelhet.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 662113 |
| EAN | 5712772149973 |
| Mått | 111011B x 201510H x 111011L cm |
| Höjd | 201510 cm |
| Bredd | 111011 cm |
| Djup | 111011 cm |
| Vikt | 0.192 kg |