Nyhet
Hübsch Pilule Pendel Dubbel Blank Vit
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ett sken med en nick till det förflutna – och ett öga på nuet. Pilule Pendel i glänsande vit opalglas för in 80-talets elegans i nutiden, mjukad av rundade kanter, raffinerade mässingsdetaljer och en elegant svart tygsladd. Dess silhuett är djärv men tidlös, vilket gör den lika slående på egen hand som den är klustrad med andra varianter i serien. En skulptural lampa som anpassar sig till ditt utrymme och speglar din stil – utan ansträngning.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962111 |
| EAN | 5712772149270 |
| Färg | Vit |
| Mått | 15B x 25H x 15L cm |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.408 kg |