Nyhet
Hübsch Quip Pendellampa grå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upplev Quip Pendel – din nya favoritprodukt i en chic ljusgrå färg. Tillverkad av hållbar metall med en minimalistisk form. Lampan är designad för att komplettera varje rum med en retrokänsla. Den justerbara höjden och den retrofjädrande sladden ger dig möjlighet att anpassa atmosfären precis efter din smak, vare sig den hänger lågt över en mysig läshörna eller pryder rummet över ditt matbord. Quip Pendel, där funktionalitet enkelt möter stil.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962010 |
| EAN | 5712772140604 |
| Färg | Grå |
| Mått | 25B x 34H x 25L cm |
| Höjd | 34 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.576 kg |