Nyhet
Vasen är designad i en djupblå färg och tillverkad av kristall och glas. Vasens unika form skapar dess moderna utseende. Vasen är ett blickfång i vilket rum som helst – med eller utan en blomma. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 340904 |
| EAN | 5712772070413 |
| Färg | Blå |
| Mått | 5B x 16H x 12L cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Djup | 12 cm |
| Vikt | 0.22 kg |