Nyhet
Vasen är tillverkad av klart kristall och glas. Vasens unika form skapar en modern look. Vasen ser snygg ut med eller utan en blomma. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 340903 |
| EAN | 5712772070406 |
| Mått | 5B x 16H x 12L cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Djup | 12 cm |
| Vikt | 0.22 kg |