Nyhet
Hübsch Candy Vaser Rosa (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vaserna är tillverkade av färgat glas och kommer i ett set om två. Den ljusrosa färgen ger vaserna en rolig och ljus look, vilket ger ditt hem en elegant touch. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281205 |
| EAN | 5712772101261 |
| Färg | Rosa |
| Mått | 1313B x 1826H x 1313L cm |
| Höjd | 1826 cm |
| Bredd | 1313 cm |
| Djup | 1313 cm |
| Vikt | 0.25 kg |