Nyhet
Hübsch Canvas Brickor Fyrkantiga Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa brickor är gjorda av bambu och canvas och kommer i ett set med två storlekar. Brickorna är gjorda i lätt material så att de är lätta att flytta runt. De naturliga tonerna ger brickorna en varm och mysig look.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 240503 |
| EAN | 5712772062012 |
| Färg | Natur |
| Mått | 45B x 5H x 45L cm |
| Höjd | 5 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 0.882 kg |