Nyhet
Hübsch Canvasbrickor Runda Natur (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa runda brickor är gjorda av bambu och canvas och kommer i ett par med två storlekar. Brickorna är gjorda i lätta material, så de är lätta att flytta runt. De naturliga tonerna ger brickorna en varm och mysig känsla.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 240501 |
| EAN | 5712772062005 |
| Färg | Natur |
| Mått | 45B x 5H x 45L cm |
| Höjd | 5 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 0.384 kg |