Nyhet
Hübsch Chand Hänglampa Ellipse Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lys upp ditt hem med den vackra Chand Pendeln. Denna rottinglampa är helt rätt i tiden – och vi har en liten stund. Ny i vår belysningskollektion är Chand Pendel Ellipse skapad för att leka med form och ljus. Ställ paneler med mönster mot varandra för att öka kontrastfaktorn eller häng den som den är, kanske med en syster eller två.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991529 |
| EAN | 5712772123553 |
| Färg | Natur |
| Mått | 45B x 27H x 45L cm |
| Höjd | 27 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 1.992 kg |