Nyhet
Hübsch Chand Hänglampa Rund Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lampor i rotting ser bra ut i en neutral bohemisk miljö. Faktum är att vi är stolta över att säga att Chand Pendant ser lysande ut i alla miljöer. Oavsett om du har en modern, bohemisk eller romantisk inredning. Speciellt kommer denna rottinglampa att mjuka upp en modern elegant inredning och lägga till livlig personlighet till rummet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991528 |
| EAN | 5712772123522 |
| Färg | Natur |
| Mått | 45B x 43H x 45L cm |
| Höjd | 43 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Vikt | 2.76 kg |