Nyhet
Hübsch Circle Vaser Grå (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa vaser är tillverkade av rökfärgat glas och kommer i ett set om två. Vaserna har en unikt formad design, vilket gör dem till ett modernt tillskott i ditt hem. Båda vaserna har storleken ø12xh35cm. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 660904 |
| EAN | 5712772069950 |
| Färg | Grå |
| Mått | 1212B x 3535H x 1212L cm |
| Höjd | 3535 cm |
| Bredd | 1212 cm |
| Djup | 1212 cm |
| Vikt | 0.288 kg |