Nyhet
Hübsch Cloud Vaser Blå/Vit (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vaserna är gjorda av glas och kommer i ett set om två. Det vita och blå mönstret skapar en lekfull och stilren look. Denna vas är ett blickfång i vilket rum som helst – med eller utan blommor. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281202 |
| EAN | 5712772101179 |
| Färg | Vit |
| Mått | 1517B x 1825H x 1517L cm |
| Höjd | 1825 cm |
| Bredd | 1517 cm |
| Djup | 1517 cm |
| Vikt | 0.35 kg |