Nyhet
Hübsch Coney Pendel Bärnsten
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Att välja denna nyckfulla bruna metallpendel som din taks nästa bästa vän är ett ljust val. Denna taklampa kommer inte bara att vara en utmärkt följeslagare i din mest omtyckta läshörna, utan den kommer också att se fascinerande bra ut i multiplar ovanför ditt matbord eller på vardera sidan av din säng. När man tittar på denna pendel kan man inte låta bli att tänka på ljuva barndomsminnen. Denna lilla pärla till taklampa omfattar allt varmt och mysigt från sjuttiotalet men på ett modernt minimalistiskt sätt. Håller du inte med?
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991407 |
| EAN | 5712772117521 |
| Mått | 40B x 42H x 40L cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.984 kg |