Nyhet
Hübsch Contrast Pendel Bränd mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Perfekt i par eller på egen hand, denna härliga pendel är ett vackert tillskott till ditt kök, hall eller vardagsrum. Kontrasten mellan den brända mässingen och det vita glaset skapar den perfekta matchningen. Vi ser den också i tre över ett underbart matbord i trä – Contrast taklampa kommer inte bara att lysa upp alla dina middagssamtal utan också ge lite va-va voom till din inredning. Enkel men stilren, det är svårt att tröttna på denna pärla till taklampa.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961611 |
| EAN | 5712772126387 |
| Mått | 25B x 28H x 25L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.6 kg |