Nyhet
Hübsch Crayon Hänglampa Amber
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ljus, djärv och vacker är vad vi kallar denna taklampa i livliga färger. En lekfull färgpalett i sand och brunt sätter tonen för denna taklampa i vintagestil, som kastar ett briljant ljus på ditt kontorsbord, köksbänk eller matbord. Hur som helst, denna taklampa kommer med en garanterad leende-effekt på atmosfären i vilket rum som helst. Även om den kanske inte skrattar åt dina skämt, kommer den att lysa upp ditt utrymme – och det är ett löfte.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991404 |
| EAN | 5712772117439 |
| Mått | 35B x 38H x 35L cm |
| Höjd | 38 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Djup | 35 cm |
| Vikt | 1.152 kg |