Nyhet
Vasen är tillverkad av kristall och glas och ger plats för två blommor. Glasets bärnstensfärg kompletterar blommornas ljusa färg. Vasens unika form skapar en modern och stilren look. Denna vas är ett blickfång i alla rum – med eller utan blomma. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 340905 |
| EAN | 5712772070420 |
| Färg | Gul |
| Mått | 4B x 16H x 12L cm |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Djup | 12 cm |
| Vikt | 0.121 kg |