Nyhet
Denna lampa är tillverkad av järn och metall. Lampans cylinderform och struktur skapar ett behagligt ljus. Den vita färgen ger lampan dess eleganta utseende. Du kan placera lampan i ditt vardagsrum, matsal eller sovrum.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990818 |
| EAN | 5712772069004 |
| Färg | Vit |
| Mått | 20B x 26H x 20L cm |
| Höjd | 26 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.384 kg |