Nyhet
Hübsch Elegant Pendel Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna unika lampa är gjord av svart marmor. Mässingsdetaljen och glödlampan gör denna lampa elegant och modern. Du kan placera lampan i din hall, vardagsrum eller kök för en touch av elegans.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990728 |
| EAN | 5712772067536 |
| Färg | Svart |
| Mått | 6B x 29H x 6L cm |
| Höjd | 29 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Djup | 6 cm |
| Vikt | 0.22 kg |