Nyhet
Hübsch Elements Vas Triangular Klar (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa tidlösa vaser kommer i ett tredelat set och är gjorda av klart glas. Glasets struktur ger vaserna ett elegant utseende, vilket gör dem vackra – med eller utan blommor. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 180907 |
| EAN | 5712772069912 |
| Mått | 101014B x 112028H x 101015L cm |
| Höjd | 112028 cm |
| Bredd | 101014 cm |
| Djup | 101015 cm |
| Vikt | 0.44 kg |