Nyhet
Vår Emerald-vas har fått sitt namn av uppenbara skäl. Och vilken grön färg det är! Det texturerade djupgröna glaset glänser vackert med eller utan blommor. Därför tycker vi att den är perfekt som en accentdetalj på ett långbord eller för sig själv på en spiselkrans eller ett sidobord. Vi tror också att denna vas kan vara idealisk för någon som har allt och inga specifika behov och önskemål. Varsågod!
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 661706 |
| EAN | 5712772130582 |
| Färg | Grön |
| Mått | 23B x 20H x 23L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 23 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0.288 kg |