Nyhet
Denna bärnstensfärgade vas har en elegant design, och dess vackra form kommer att förhöja din inredning. Vasen drar till sig uppmärksamhet i vilket rum som helst, med eller utan blommor.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 950503 |
| EAN | 5712772060735 |
| Mått | 13B x 17H x 13L cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Djup | 13 cm |
| Vikt | 0.198 kg |