Nyhet
Denna vas är tillverkad i klart grått glas. Vasens vackra form gör den dekorativ i både vardagsrummet, matsalen eller sovrummet. Vasen är perfekt för att placera en stor bukett i den.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 950505 |
| EAN | 5712772060759 |
| Färg | Grå |
| Mått | 13B x 17H x 13L cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Djup | 13 cm |
| Vikt | 0.198 kg |