Nyhet
Denna lila vas är gjord av glas. Vasens vackra form gör den dekorativ med eller utan blommor. Du kan placera vasen i ditt vardagsrum, sovrum eller kök för en färgklick.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 950504 |
| EAN | 5712772060742 |
| Mått | 13B x 17H x 13L cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Djup | 13 cm |
| Vikt | 0.198 kg |