Nyhet
Hübsch Grove Vas Flerfärgad
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vid första anblicken verkar denna glasvas vara som vilken annan vas som helst. Men när man tittar närmare på detaljerna vecklar mönstrets skönhet ut sig. Precis som det skulle göra när man tittar närmare på omgivningarna i en picknicklund. Du upptäcker helt enkelt nya detaljer varje gång du tar upp denna vas. Lägg till härliga nyklippta blommor eller lägg inte till något alls – det skulle nästan vara att förgylla liljan.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281504 |
| EAN | 5712772122235 |
| Mått | 19B x 33H x 19L cm |
| Höjd | 33 cm |
| Bredd | 19 cm |
| Djup | 19 cm |
| Vikt | 0.312 kg |