Nyhet
Hübsch Libra Vaser Blå (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lägg till en touch av blå himmel till din inredning med de underbara Libra glasvaserna. Med en smal silhuett och vacker färgpalett är dessa vaser perfekta på golv, i fönsterbrädor eller som en del av ett extravagant bordsarrangemang. Det subtila guldskimrande glaset ger dessa vaser en stilren sammetslen look.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281505 |
| EAN | 5712772123164 |
| Färg | Blå |
| Mått | 1720B x 2837H x 1720L cm |
| Höjd | 2837 cm |
| Bredd | 1720 cm |
| Djup | 1720 cm |
| Vikt | 0.515 kg |