Nyhet
Hübsch Modest Vaser Grön (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa vaser är gjorda av grönt färgat glas och kommer i ett set med två former och storlekar. Vaserna kan användas för torkade blommor, buketter eller som en mysig dekoration med LED-lampor. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 280502 |
| EAN | 5712772061282 |
| Färg | Grön |
| Mått | 1714B x 2128H x 1714L cm |
| Höjd | 2128 cm |
| Bredd | 1714 cm |
| Djup | 1714 cm |
| Vikt | 0.387 kg |