Nyhet
Denna lampa är tillverkad av mässing, järn och metall vilket ger lampan en vintage-look. Du kan placera lampan i ditt vardagsrum, matsal, kök och sovrum.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990820 |
| EAN | 5712772069028 |
| Mått | 15B x 26H x 15L cm |
| Höjd | 26 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.168 kg |