Nyhet
Denna taklampa i svart metall är en tidlös klassiker. Dess minimalistiska design gör det möjligt att placera lampan i många olika rum i ditt hem. Kombinera taklampan med många olika inredningsstilar.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991113 |
| EAN | 5712772072615 |
| Färg | Svart |
| Mått | 15B x 26H x 15L cm |
| Höjd | 26 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.24 kg |