Nyhet
Hübsch Airy Krukor Mässing (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Krukorna är gjorda av mässing och kommer i ett set med två olika höjder. Var och en av krukorna har en fot som består av fyra ben. Dessa krukor är en utmärkt lösning för att höja dina växter på ett stilfullt sätt. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 270610 |
| EAN | 5712772063606 |
| Mått | 2525B x 4555H x 2525L cm |
| Höjd | 4555 cm |
| Bredd | 2525 cm |
| Djup | 2525 cm |
| Vikt | 0.418 kg |