Nyhet
Hübsch Bloom Hängkrukor Stor Brun (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Har du letat efter ett snyggt sätt att ta in utomhusmiljön? Bloom hängkrukor hjälper dig att få den somriga utomhuskänslan året runt. Den sammetsbruna färgen kommer att se helt underbar ut med gröna växter eller mer färgglada blommor.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 941602 |
| EAN | 5712772128152 |
| Färg | Brun |
| Mått | 172125B x 162024H x 172125L cm |
| Höjd | 162024 cm |
| Bredd | 172125 cm |
| Djup | 172125 cm |
| Vikt | 0.528 kg |