Nyhet
Hübsch Lotus Hängkrukor Svart (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa vackra hängande krukor kommer i ett par. Krukorna är eleganta och passar perfekt för många olika inredningsstilar. De är perfekta för att visa upp dina gröna växter, oavsett om krukorna hänger individuellt eller tillsammans.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 940802 |
| EAN | 5712772068038 |
| Färg | Svart |
| Mått | 16B x 44H x 16L cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Djup | 16 cm |
| Vikt | 0.456 kg |