Nyhet
Hübsch Airy Krukor Vit (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa krukor kommer i ett set om två i olika storlekar. De långa vita benen ger krukan en elegant touch, där den vita färgen kommer att komplettera vilken växt du än placerar i krukorna.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 940512 |
| EAN | 5712772062913 |
| Färg | Vit |
| Mått | 2525B x 4555H x 2525L cm |
| Höjd | 4555 cm |
| Bredd | 2525 cm |
| Djup | 2525 cm |
| Vikt | 1.32 kg |