Nyhet
Hübsch Deux Krukor Ljusgrön/Sand (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Deux Pots finns i 2 fantastiska varianter, just denna har en underbar ljusgrön/sandfärg, vilket ger en touch av elegans till vilket rum som helst. Tillverkad av högkvalitativt stenpulver, utstrålar den en tidlös charm och hållbarhet. Mångsidiga och funktionella, dessa vaser kan användas som två enskilda eller tillsammans som en förvaringslösning för dina valda föremål. Blandningen av färger ger en unik stil till ditt utrymme. Deux Pots är det ultimata valet för stilfulla vaser och krukor.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 211911 |
| EAN | 5712772134993 |
| Färg | Beige |
| Mått | 2017B x 2025H x 2017L cm |
| Höjd | 2025 cm |
| Bredd | 2017 cm |
| Djup | 2017 cm |
| Vikt | 0.264 kg |