Nyhet
Hübsch Bloom Hängkrukor Stor Khaki (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Har du letat efter ett snyggt sätt att ta in utomhusmiljön? Bloom hängkrukor hjälper dig att få den somriga utomhuskänslan året runt. Den sammetslena beiga färgen kommer att se helt underbar ut med gröna växter eller mer färgglada blommor. Vi längtar efter att få se Bloom hängkrukor med underbara blommor.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 941601 |
| EAN | 5712772128121 |
| Mått | 172125B x 162024H x 172125L cm |
| Höjd | 162024 cm |
| Bredd | 172125 cm |
| Djup | 172125 cm |
| Vikt | 0.528 kg |