Nyhet
Hübsch Lotus Hängkrukor Ljusgrå (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa vackra hängande krukor kommer i ett set om två. Krukorna är eleganta och passar perfekt till många olika inredningsstilar. De är perfekta för att visa upp dina gröna växter, oavsett om krukorna hänger individuellt eller tillsammans. Du kan hänga krukorna i hallen, vardagsrummet, köket eller på din terrass.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 940803 |
| EAN | 5712772068045 |
| Färg | Grå |
| Mått | 16B x 44H x 16L cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Djup | 16 cm |
| Vikt | 0.456 kg |