Nyhet
Att charma dig själv när du tittar i spegeln är ett bra sätt att börja dagen. Ett enkelt "hej vackra" är allt som krävs. En spegel är ett perfekt sätt att reflektera ljus och få ett rum att verka större. Kombinerat med de glädjesprång du får från den härliga väggspegeln Charm; kommer du garanterat att få en underbar dag.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 031502 |
| EAN | 5712772122358 |
| Färg | Natur |
| Mått | 80B x 8H x 80L cm |
| Höjd | 8 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 80 cm |
| Vikt | 0.297 kg |