Nyhet
Forma Mirror, den första spegeln i vår Forma-serie. Pryd din hall eller ditt sovrum med denna mångsidiga pjäs; använd den vertikalt eller horisontellt för att passa ditt utrymme. En spegel med en liten grafisk detalj ger en konstnärlig touch, medan den smarta sidoförvaringen kan hålla dina glasögon, nycklar och prydnadssaker snyggt organiserade. Tillgänglig i ett subtilt naturligt trä, är det det perfekta tillägget för att förfina vilket rum som helst med elegans och praktisk funktion.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 882020 |
| EAN | 5712772139165 |
| Färg | Natur |
| Mått | 8B x 60H x 40L cm |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 8 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0.72 kg |