Nyhet
Hübsch Shine Spegel Liten Blå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vakna och var ett lysande exempel. Speglarna i Shine-serien, tillgängliga i fyra storlekar, kan användas ensamma eller hängas som en grupp på din vägg. Denna lilla blåramade är perfekt som en dekorativ detalj på en hylla eller hängande tyst men stilfullt för sig själv. Alla Shine-speglar kan hängas vertikalt eller horisontellt.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021504 |
| EAN | 5712772120224 |
| Färg | Blå |
| Mått | 4B x 30H x 21L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Djup | 21 cm |
| Vikt | 0.133 kg |