Nyhet
Hübsch Mood Väggspegel Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna runda väggspegel har en naturlig kant av bambu. En läderrem är monterad på toppen av spegeln vilket gör den enkel och lätt att hänga på väggen. Den minimalistiska designen och de naturliga materialen passar bra i alla hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 240403 |
| EAN | 5712772058374 |
| Färg | Natur |
| Mått | 60B x 6H x 60L cm |
| Höjd | 6 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 60 cm |
| Vikt | 7.848 kg |