Nyhet
Hübsch Glimpse Väggspegel Medium Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna minimalistiska väggspegel är tillverkad av FSC-certifierad ek, vilket skapar en varm och naturlig atmosfär i vilket rum spegeln än placeras i. Du kan placera den i hallen, sovrummet eller vilket annat rum som helst i ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 889044F |
| EAN | 5712772106662 |
| Färg | Natur |
| Mått | 4B x 93H x 63L cm |
| Höjd | 93 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Djup | 63 cm |
| Vikt | 0.95 kg |