Nyhet
Hübsch Smize Bordspegel Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Här är en oumbärlig bordspegel för badrummet eller sovrummet. Denna rektangulära fristående spegel har en sval och elegant look med mässingsdetaljer som passar bra i nästan vilken inredning som helst.
Tillverkad av FSC®-certifierat trä, kan du kolla in dig själv med gott samvete.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881607 |
| EAN | 5712772127889 |
| Färg | Natur |
| Mått | 9B x 30H x 25L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.192 kg |