Nyhet
Hübsch Crescent Väggspegel Oval Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ge ditt hem en modern touch med Crescent Wall Mirror Oval Natural. Denna stilfulla pjäs är tillverkad av spegelglas och ekfaner, och är FSC-certifierad. Dess mångsidiga design gör den till ett perfekt tillskott i alla rum, och ger din inredning en modern känsla. Med sin fantastiska design och kvalitetshantverk kommer denna spegel garanterat att bli ett blickfång i ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880807F |
| EAN | 5712772113981 |
| Färg | Natur |
| Mått | 2B x 100H x 50L cm |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Djup | 50 cm |
| Vikt | 0.9 kg |