Nyhet
Hübsch Maru Krukor Liten Blå/Brun (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Kurvig, glansig och full av charm. Maru-krukan i blått och brunt ger en antydan av retro elegans till ditt hem med sina rika toner och mjukt rundade silhuett. Den högblanka glasyren framhäver kurvorna vackert, vilket gör denna kruka lika slående på egen hand som den är i kombination med dina favoritväxter. Tillgänglig i två delikata färgställningar, Maru ger en djärv, dekorativ twist till vilken hylla, skänk eller solig fönsterbräda som helst.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 992101 |
| EAN | 5712772147115 |
| Färg | Brun |
| Mått | 2731B x 1618H x 2731L cm |
| Höjd | 1618 cm |
| Bredd | 2731 cm |
| Djup | 2731 cm |
| Vikt | 1.056 kg |