Nyhet
Hübsch Trippelvaser Grön/Klar (set om 3)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Skulpturalt glas med en lekfull twist. Triple Vases tar in naturens palett inomhus, med tonala nyanser som ekar lugna himlar, mjuka stenar och skiftande ljus. Handformade i färgat glas är de lika vackra tomma som fyllda – eleganta objekt som väcker nyfikenhet och konversation. Stapla dem, sprid ut dem, eller låt en lysa solo. Hur du än arrangerar dem, ger de en lugn rytm och glädjefull karaktär till din vardagliga omgivning.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 662101 |
| EAN | 5712772143407 |
| Färg | Grön |
| Mått | 121521B x 392820H x 121521L cm |
| Höjd | 392820 cm |
| Bredd | 121521 cm |
| Djup | 121521 cm |
| Vikt | 1.512 kg |