Nyhet
På avstånd ser denna bomullsfilt ut som en enfärgad grå. Men när man tittar närmare vecklas en bred palett av gröna, blå, grå och ockrafärger ut. Det är därför vi älskar denna filt. Vi älskar de överraskande elementen i designen och hur du får mer än vad du först förväntade dig. Att svepa denna härliga filt runt dig är som att få en vänlig, varm kram. Denna filt är tillverkad av OEKO-TEX® STANDARD 100®-certifierad bomull.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 701504 |
| EAN | 5712772123942 |
| Mått | 140B x 1H x 200L cm |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Djup | 200 cm |
| Vikt | 0.816 kg |