Nyhet
Hübsch Pavilion Pläd Block Vinröd/Flerfärgad
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Iögonfallande livfull, vi älskar denna quiltade pläd med färgblockerande detaljer, tillverkad av STANDARD 100 By Oeko-Tex® bomull. Perfekt för utomhusbruk, som en mysig pläd för att hålla dig varm eller som ett överkast, användningsområdena för denna pläd är många. Den kontrasterande färgkombinationen är balanserande, vilket gör denna pjäs till ett lugnt men ändå märkbart föremål, som kommer att lysa upp din dag.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 701406 |
| EAN | 5712772116081 |
| Mått | 140B x 1H x 200L cm |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Djup | 200 cm |
| Vikt | 2.808 kg |