Nyhet
Hübsch Pavilion Pläd Randig Ockra/Flerfärgad
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Så fort solen är framme, ta denna quiltade pläd och ge dig ut på nya äventyr. Perfekt för picknick, som en mysig pläd för att hålla dig varm eller som ett randigt inslag i din solstol. Tillverkad av STANDARD 100 By Oeko-Tex®-bomull, vi älskar den randiga och färgglada karaktären hos denna pläd. Okej, om du inte är sugen på att gå ut, använd den som ett riktigt coolt överkast.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 701407 |
| EAN | 5712772116111 |
| Mått | 120B x 1H x 200L cm |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Djup | 200 cm |
| Vikt | 2.808 kg |