Nyhet
Hübsch Pavilion Pläd Block Blå/Flerfärgad
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Pavilion Plaid, i en förtrollande blå och flerfärgad palett med blå och jordnära toner med ett stänk av rött. Denna variant, tillverkad med en mysig quiltteknik, garanterar en ombonad upplevelse. OEKO-TEX® STANDARD 100-certifierad och kärleksfullt tillverkad av ren bomull, är den perfekt för picknicken eller att svepa runt dig under svala kvällar. Välj din favorit bland våra två härliga varianter för att ge en touch av värme och färg till ditt dagliga liv.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 702101 |
| EAN | 5712772143193 |
| Färg | Blå |
| Mått | 140B x 1H x 200L cm |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Djup | 200 cm |
| Vikt | 0.504 kg |