Nyhet
Hübsch Balance Golvlampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna golvlampa är tillverkad av mässing och levereras med en glödlampa. Lampan har tre individuella ljuskällor. De mässingsfärgade rören och cylindrarna ger lampan en industriell design. Lampan kan placeras i hallen eller vardagsrummet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890502 |
| EAN | 5712772061909 |
| Mått | 28B x 150H x 78L cm |
| Höjd | 150 cm |
| Bredd | 28 cm |
| Djup | 78 cm |
| Vikt | 1.944 kg |